Obsługa firm księgowych

Obsługa księgowa firmy

Nie płać więcej niż naprawdę musisz
Dla nas księgowość, to nie tylko rzetelne i staranne prowadzenie rozliczeń. Dużą wagę przykładamy do tego, by nasi klienci nie wydawali na podatki więcej niż muszą. Taka księgowość to nie koszt, lecz bardzo dobra inwestycja, dzięki której w kieszeni naszych klientów zostaje więcej pieniędzy.
Śpij spokojnie
Przepisy potrafią się zmienić z dnia na dzień i coś, co kiedyś było dopuszczalne, dziś nie jest dozwolone. Trzeba na bieżąco śledzić: przepisy dotyczące podatków dochodowych, VAT, prowadzenia księgowości, prowadzenia spraw płacowych, kadrowych, ZUS. Mamy już 11 lat doświadczenia w prowadzeniu księgowości dla wielu różnych firm i można powiedzieć, że jesteśmy dojrzałym biurem. Naszym klientom dajemy pełne wsparcie. Oferujemy pełną obsługę księgową dla firm . W Twoim imieniu kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym i ZUS, załatwiając wszystkie bieżące sprawy.
Godzina konsultacji gratis
Jeśli prowadzisz samodzielnie księgowość lub myślisz o zmianie biura rachunkowego, nie musisz podejmować decyzji od razu! Poznajmy się. Opowiesz o swojej księgowości, my o tym, co możemy dla Ciebie zrobić – damy Ci bezpłatną poradę, możesz na tym sporo zaoszczędzić.
Umów się na konsultację – zadzwoń: 605 782 764